Co je maderoterapie?

Maderotherapy klasická

Co je maderoterapie?

 
NEJÚČINNĚJŠÍ MASÁŽ NA ODSTRANĚNÍ CELULITIDY
 
Maderoterapie (terapie dřevěnými nástroji) je terapie založená na použití anatomicky navržených dřevěných nástrojů, díky kterým je terapie 100% přirozená bez alergických reakcí na kůži. Tato terapie je alternativou k běžné masáži pro klienty s neúměrným ukládáním tuku a celulitidou.
 
Výhodou použití speciálně navržených dřevěných nástrojů je umožnit intenzivní tlak na vazivovou celulitidu a odstranění tukových usazenin spolu s dalšími toxiny.
 

Výhody:

Odbourává a odstraňuje celulitidu
Zrychluje metabolismus  - aktivuje lymfatický systém
Tonizuje a napíná
Redukuje tukovou tkáň
Odstraňuje toxiny
Spaluje tuky
Tonizuje a zpevňuje tělo
Posiluje imunitní systém
Neinvazivní 


« zpět


Mezinárodní akreditace od certifikační autority IESDíky vysoké úrovni výuky v Dexter Academy jsou vaše certifikáty označeny doložkou mezinárodní certifiakční autority IES. Naše vzdělávací společnost je mezinárodně certifikovaná International Education Society , Londo...

Dexter Academy partnerem mezinárodní výstavyDexter Academy jako prestižní vzdělávací instituce ve fitness a wellness je partnerem úspěšné mezinárodní výstavy Beauty Expo.

Dexter Academy v Českém rozhlasuŘeditel Dexter Academy byl pozván do Českého rozhlasu na příjemné téma regenerace a druhy kurzů pro širokou veřejnost. ...
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!