O nás

Vážení přátelé,

děkujeme, že jste navštívili stránky akreditované školy vyzážistiky a barevné typologie Dexter Academy.

Ve spolupráci s předními odborníky na vyzážistiku a barevnou typologii jsme pro Vás připravili akreditované kurzy od profesionálů z oboru. Kurzů vyzážistiky se účastní výhradně vyzážisté z praxe. Můžete u nás absolvovat mezinárodně akreditované kurzy vyzážistiky a barevné typologie, dále odborné kurzy P-shine, prodlužování řas, svatební líčení, večerní líčení a barevnou typologii jako takovou. Díky spojení mezinárodní vzdělávací akademie s tradicí a předních odborníků, jsme pro Vás schopni připravit kvalitní kurzy vyzážistiky jak pro širokou veřejnost, tak i pro odbornou.

Budeme velice rádi, pokud nás navštívíte i po skončení kurzů vyzážistiky. Již mnoho let jsme v kontaktu s absolventy Dexter Academy, řešíme a pomáháme v situacích, kde jsme silní a děláme to velice rádi. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Je nám ctí a velice nás těší vaše úspěchy doma i ve světě. Studenti Dexter Academy působí již ve více jak 27 zemích světa a díky kontaktu s vámi můžeme předávat vaše cenné zkušenosti z praktického světa fitness.

Přejeme vám mnoho úspěchů.
Michal Dusil BBA
ředitel
Dexter Academy Ltd.
Mezinárodně akreditovaná škola s více jak 200 kurzy

REFERENCE

Perfektní, super kurz vizážistiky. Krásně strávené dny v příjemném prostředí. Výuka nad mé očekávání - přišli jsem na spoustu úžasných věcí, triků a to se hodí každé ženě. ;-) Už maluji i kamarádky, příbuzné, je to prostě paráda, úplně mě to pohltilo a přihlásila jsem se na další kurzy. Těším se příště. :)) Verča

Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!