Svatební líčení

 • Sleva
 • IES_new

O Svatebním líčení
diagnostika1

Kurz svatebního líčení je určen pro ty, kteří již za sebou mají základní rekvalifikační kurz. Tento kurz trvá jeden den a během něj se naučíme, jak správně komunikovat s nevěstou, jak ji nalíčit, aby makeup vydržel celý den, jak nalíčit maminky, aby jejich makeup vydržel slzy štěstí... Modelky proměníme v nevěsty, vytvoříme jim svatební účesy (ti, kteří s hairstylingem nemají zkušenost, se nemusí bát, společnými silami to zvládneme :)) a nakonec budeme fotit. Každý student dostane certifikát o absolvování kurzu.


Lektoři vizážistického kurzu Svatební líčení
výživové kurzy foto lektora DEXTER ACADEMY
Hodnocení lektora studenty ★★★
Kopecká

Lektorka Dasha má více než 8 let praxe v oboru vizážistiky a stylingu. S praxi budovala s celou řadou umělců a významných projektů. Líčila například pro francouzkého uměleckého fotografa Fabrice Meuwissena, módního návrháře Jiřího Kalfaru, zpěvačku Markétu Konvičkovou nebo modelku Martinu Kopřivovou. Z projektů se může chlubit například spoluprací s FTV Prima, L´Oréál Paris, Proženy.cz nebo soutěž Miss Princes of the World. V současnosti pracuje jako hlavní vizážistka v divadelním souboru Prague Shakespeare Company.

Lektorka vizážistiky Dasha má vzdělání zaměřené na pedagogiku a umělecké směry, dále také studovala na Jánačkově konzervatoři v Ostravě. Vystudovala několik kurzů v oborech vizážistika a líčení, make-up art a speciální líčení pro filmové a divadelní projekty.

Díky své četné praxi a profesionalitě je považována za vycházející hvězdu vizážistiky. Lektorka je vždy usměvavá a pozitivní a během výuky se snaží studenty naučit dokonalé provedení daných technik tak aby se i oni stali profesionály a mohli se uplatnit ve stále se rozvíjejícím vizážistickém oboru.

Fotomakeup Svatební líčení Vizážistika - intenzivní Vizážistika - víkendový Vizážistika s hairstylingem

Cena, Místo konání, Podmínky, Forma platby
Délka kurzu: 8 hodin

Podmínky přijetí: Věk nad 18 let, pro širokou veřejnost, pozitivní osobnost!

Místo konání: v našich učebnách

Cena: 2400 Kč  
Platba v hotovosti možná PO-NE, 8-18 hod. na recepci.
rekvalifikační masérský kurz

Forma platby: Převodem. Pokud se přihlašujete těsně před kurzem, nebo nejste z jiného důvodu schopni provést převod, vyčkejte na e-mail, který vám příjde ihned po přihlášení. Děkujeme.

Učební materiály dostanete při výuce a jsou zahrnuty v ceně kurzu.

Zakončeno certifikátem

Obsah kurzu
 • Pro absolventy rekvalifikačního kurzu
 • Jak komunikovat s nevěstou
 • Jak vytvořit dlouhotrvající líčení
 • Fotografie výsledného makeupu

 • Nejprofesionálnější učebny v Dexter academy v Praze
  učebna učebna učebna

  Podívejte se na další fotky a informace o krásných učebnách zde.

  Mezinárodní akreditace kurzu
  Akreditace dai masérského kurzu Akreditace ies masérského kurzu Díky vysoké úrovni kurzu, je certifikát označen doložkou mezinárodních certifikačních autorit. Prošli jsme náročným auditem a tento kurz byl ohodnocen Ratingem jako kvalitní.

  Každý půlrok vyhrajte JAGUÁRA
  masérské kurzy S každou přihláškou na kurz v Dexter Academy máte větší možnost vyhrát nejlepší masážní stůl JAGUAR v hodnotě 10 000 Kč. Více zde Soutěž

  Certifikáty v 15 jazycích
  masérské kurzy Certifikát o absolvování kurzu můžete získat v několika jazycích (An.,Sp.,Ne.,Ru.,It...). Prestižní škola Dexter Academy má dlouholetou tradici. Můžete se na ni obrátit kdykoli po kurzu, vždy vám vyjde vstříc. Má pro vás nový klientský servis se stálými zaměstnanci pouze pro vás. Těšíme se na vás s celým týmem profesionálních lektorů.

  MASAZE-OBCHOD.cz
  Nejlevnější masérské potřeby v České republice. masaze-obchod

  kredity banner
  kredity banner
  kredity banner
  kredity banner
  kredity banner
  kredity banner

  Máte dotaz? napište nám
  Máte-li jakýkoliv dotaz, napište nám jej, nebo nám zavolejte: 603 544 693
  E-mail:
  Dotaz: 
  Kontrolní obrázek Kontrolní obrázek
  Opište prosíme kód z obrázku     

      


  PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ:

  V případě, že je kurz obsazený, využijte možnosti "Nezávazná objednávka" - pokud se daný termín uvolní, budeme Vás informovat emailem.

  PRAHA: Svatební líčení


  banner
  Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!